Telefondan Dava Takibi Mümkün

Cidden bu mümkün. Sizinle dalga geçmiyor, şaka da yapmıyoruz. 11870 bilinmeyen numaralar servisi hizmetlerinden biri olan dava takibi ile UYAP veri tabanı işbirliğimiz sayesinde mahkeme sonuçlarınızı dakikalar içerisinde öğrenip size bildiriyoruz. Siz de yoğun hayatınızdan fedakârlık yapıp bu sıcak yaz günlerinde ya da kışın soğuk günlerinde trafikte kalıp çıldırmanıza hiç gerek kalmadan telefondan dava takibi yapın. Dosya sorgula işlemimiz ile dosya numarasından dava takibi yapmanın ne denli kolay olduğunu tahmin etmek, düşünmek bile mutluluk verici olsa gerek. Sıkıntılı günlerinizde her zaman olduğu gibi yine imdadınıza koşan 11870 sayesinde adli mercilerdeki işlerinizi düşünmeye son verin ve telefon ucunuza kadar gelen hizmetlerimizden yararlanın.

11870’i aramak için Turkcell, Vodafone, Avea ya da Türk Telekom sabit hattı abonesi olmanız bizlerden alacağınız hizmetinizi kısıtlayamaz. Üstelik çağrı merkezlerimiz 7 Gün 24 Saat hizmet vermektedir. Siz de bu gün ve zaman sınırı olmayan hizmetten bir an önce yararlanmak istemez misiniz?

118 70 Dava Sorgulama

Traf olduğunuz  dosyalarınız ile ilgili olarak, artık adliyelerde kpşturmanıza gerek yok. 118 70 üzernden T.C numarası ile dava sorgulama artık cok kolay 7/24 hızmet veren ekıbımızle sızlere hızmet veren bu servis ile artık taraf olduğunuz dosyalar hakkında bilgi almak mümkün.

Ayrıca  118 70 üzerinden de davalarınız hakkında bilgilere kolayca erişebilirsiniz.118 70 Dava  Sorgulama  Dava Sorgulama Sistemi ile vatandaşlar UYAP’ta kayıtlı, kendilerinin taraf olduğu dava dosyalardaki gelişmelerden haberdar olabilirler.Uyap dava sorgulamak için  e devlet şifresi olmadan da  Tc numaranızla  118 70 Üzerinden dava sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

118 70 Adli Dava  Takibi ile oturduğunuz yerde  yalnızca dakikalar içinde Türkiye genelinde hakkınızda açılmış bir davada olup olmadığını öğrenebilirsiniz.Davalık işleriniz var ise bu davalık işlerinizde dDavalık işleriniz var ise bu davalık işlerinizde durum ne ile sonuçlanıyor bu bilgilere 118 70 üzerinden  kolaylıkla ulaşabilirurum ne ile sonuçlanıyor bu bilgileri 118 70 üzerinden  kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 

Davanız Mı Var Mı Öğrenin.

118 70 sayesinde artık adliye köşelerinde beklemeden dava sorgulaması yapabilirsiniz.118 70  uyap dava sorgulama servisimiz le davalarınızı bır telefonla ogrenebılırsınız. T.c  numarası ile dava sorgulama  artık çok kolay . Bu sayede  artık adliye birimlerine gitmeye gerek kalmadan dosya numarası ile dava sorgulama olduğunu öğrenebilirsiniz. UYAP dosya sorgulama servisi ile UYAP’TA kayıtlı sizinle ilgili tüm dosyaların durumu ile davalardan anında haberdar olabilmek için 11870′i  arayın.

Davanız mı var mı  hemen 118 70 i  arayarak adli  TC kimlik bilgileri ile dava sorgulama yolu ile bu bilgilere erişmenizi ve dosyası hakkındaki bilgilerini öğrenmeniz artık mümkün. Davalık işleriniz var ise bu davalık işlerinizde durum ne ile sonuçlanıyor bu bilgilere 118 70 üzerinden  kolaylıkla  öğrenebilirsiniz.

118 70′i aradığınızda dava dosyası sorgulama mahkeme ile  ilgili dosya ile ilgili olarak dairesinde olduğunu dava tarihinizi, Taraf ve tebligat bilgilerini hakkınız da bir cezai işlem olup olmadığını. Kararın temyiz edilip edilmediği, edilmişse temyiz sonucunu öğrenebilirsiniz.

 

Dava Sorgulama Adliye Dava Sorgulama

’118 70’’ arayarak dava sorgulama yapmak için Adliye ve davanın görüldüğü Mahkeme bilgilerine ait karar yılı, karar numarası, esas yılı, esas numarası ve karar tarihinden oluşan bilgilerle dosya numarası ile dava sorgulama yaparak, taraf olduğunuz dosyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.118 70 sayesinde davalılar hem de davacılar , avukatlar sonuçları anlık olarak takip edebilmektedirler

‘’118 70 ‘’ Uyap Dava Sorgulama hizmeti ile Danıştay’da görüşülen dosyalara ait dosyasının ne durumda olduğunu öğrenmek isteyen her kes dosyalarına ait ilgili yıl ve numara bilgileri ile Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenebilirler.

Yine aynı şekilde 11870 Adliye dava  sorgulama ile artık sizde  internet üzerinden hizmet veren UYAP bilgi sitemi sayesinde Yargıtay ve Danıştay’da bulunan dosyalarının ne durumda olduğunu dava sorgulaması ile Taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

118 70 Adli Dava Takibi

118 70 ile uyap dava sorgulama artık cok kolay hemde bır telefon kadar 118 70 arayin taraf olduğunuz dosyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.Süregelen bir davanız ver ise,  hemen 118 70′i arayın  ve ogrenın varsa davanız gecıkmeden taraf olduğunuz dosyalarınız hakkında bilgi alın.

Taraf olduğunuz dosyalar ile ilgili aklınızdaki sorulara  cevap 118 70 tır adlıyeye gıdıp beklemek yok saatlerce korıdorlarda dolasma derdıne son verdık . Siz de  davalarınız hakkında bılgı almak ıcın 118 70 ı arayındava sorgulama yolu ile taraf olduğunuz dosyalar hakkında bilgi alın.

118 70 adli dava takibi  sayesinde mahkeme günüzü sıra beklemeden arayarak öğrenin ve hatta adliye köşelerinde’de bekleme derdine son! 118 70 ile dava sorgulama ,adli dava sorgulama,  bosanma davasi sorgulama artık çok kolay.

Yine dava dosyası takibi ile bu numara üzerinden  kullanarak yargıtay dava sorgulama yapabilir Dosyaya ilişkin yerel mahkeme bilgileri ve Temyiz edilen ceza dosyasının Yargıtay’daki aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Yargıtay Dava Sorgulama

118 70′i arayarak hakkında açılan veya devamı süregelen bir dava var ise, uyap dava sorgulama  ile Taraf olduğunuz bir dosyanın duruşma tarihini öğrenebilirsiniz. 11870 i arayarak yargıtay dava sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyada temyiz başvu sonucunu dakikalar içinde öğrenmek artık mümkün.

Ayrıca tüm bunlara istinaden 118 70’i arayarak uyap dava  sorgulama yolu ile, Taraf olduğunuz bir dosyanın  dava konusunu dakikalar içinde öğrenebilirsiniz.’118 70’’  arayarak karar yılı, karar numarası, esas yılı, esas numarası ve karar tarihinden oluşan bilgilerle adli dava   sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın dava türünü öğrenebilirsiniz

’118 70 ‘’Dava Sorgulama hizmeti ile Danıştay’da görüşülen dosyalara ait dosyasının ne durumda olduğunu öğrenmek isteyen her kes dosyalarına ait ilgili yıl ve numara bilgileri ile DANIŞTAY DAVA SORGULAMA Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenebilirler

118 70 UYAP işbirliği İle Dava Sorgulama

Uyap iş bılırgı ıle dev hızmet 118 70 ıle artık Dava dosyalarınızı  Uyap dava sorgulaması yaparak;    ogrenebılırsınız,Hakkınızda bır dava dosyası olup olmadıgı ıcra takıbı olupolmadıgını yalnızca dakikalar içinde ogrenebılırsınız,Hakkınızda bir dava dosyası ya da icra takibi olup olmadığı Varsa mahkeme/icra dairesi olduğunun 118 70 arayıp dava  sorgulama yapabilir.

118 70 UYAP işbirliği ile sadece T.C. kimlik numaraları bilgileri ile  TC kimlik bilgileri ile dava sorgulama yaparak;  UYAP kapsamında adli ve idari yargı birimlerinde,  görülmekte olan,  dava dosyaları ile dosyada oluşan işlemlerin dava konusunu hemen öğrenebilirsiniz.118 70 üzerinden dosya numarası ile dava sorgulama yaparak Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenin.

Yine 118 70’i arayarak Yargıtay ve Danıştay’da bulunan dosyalarının ne durumda olduğunu öğrenmek için e- sadece T.C. kimlik numaralarını kullanarak UYAP kapsamında adli ve idari yargı birimlerinde görülmekte olan dava dosyaları ile dosyada Yargıtay Dava Sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri ile öğrenebilirsiniz.

 

 

Boşanma Davası Sorgulama

Maddi manevi tazminat istemiyle Maddi Manevi Tazminat Talepli Boşanma Davası açtınız. Artık Adliye köşelerinde koşturup kalp çarpıntısı yaşamanıza gerek yok. Oturduğunuz yerden üzülmeden Arayın 118 70’i boşanma davası sorgulama ile sorgulama yaparak Taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenin

‘’118 70’’UYAP Dava Sorgulama yolu ile hakkımda açılmış bir dava veya icra takibi var mı? hemen öğrenebilirsiniz. ‘’118 70’dava  sorgulama sitemi sayesinde dosyalarındaki gelişmelerden en kısa zamanda haberdar olabilir taraf olduğunuz bir dosyada yapılan en son işlemi öğrenebilirsiniz.

Yine 118 70’i arayarak Yargıtay ve Danıştay’da bulunan dosyalarının ne durumda olduğunu öğrenmek için e- sadece T.C. kimlik numaralarını kullanarak UYAP kapsamında adli ve idari yargı birimlerinde görülmekte olan dava dosyaları ile dosyada Uyap Vatandaş Dosya Sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri ile öğrenebilirsiniz.118 70’i arayarak kimlik bilgileri doğrulama yapılarak Danıştay’da bulunan dosyaların durumu ile ilgili adli dava sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz.

118 70” Üzerinden Uyap Dava Sorgulama

Uyap Mahkeme Sorgulama yolu  ile artık sizde ‘’118 70” üzerinden hizmet veren UYAP bilgi sitemi sayesinde Yargıtay ve Danıştay’da bulunan dosyalarının ne durumda olduğunu dava sorgulaması yargıtaydan dosya sorgulama ile Taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sistemimizden faydalanmak 118 70 arayarak; dosya no ile dava sorgulama yapabilir Türkiye genelinde hakkınızda açılan bir dosya olup olmadığını öğrenebilirsiniz.11870 ‘i arayarak; tarafı olduğunuz  dosyalara ait bilgileri DavaSorgulama yolu  ile  taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.118 70’i arayarak  uyap dava sorgulama yaparak yalnızca dakikalar içinde hakkında dava var mı yok mu öğrenebilirsiniz.

118 70’i arayarak hakkında açılan veya devamı süregelen bir dosya ile ilgili olarak mahkeme tarihi sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz Taraf olduğum bir dosyada duruşma tarihini öğrenebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak;118 70’i arayarak; mahkeme dosya sorgulama  yoluile  Taraf olduğum bir dosyanın karar türü ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

Uyap Dava Sorgulama Sevisi Kolaylığı

Türkiye’nin en güvenilir  servisi olan ”118  70′ UYAP DAVA SORGULANMA ile, taraf olduğunuz dosyalar ile ilgili olan bilgileri  hızlı ve güvenilir bir şekilde öğrenebilirsiniz. Uyap üzerinden  sunulan yargı hizmeti olan Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP),  adalet hizmetlerine 118 70,ile telefonda beklemeden  hızlı  ulaşılmasını sağlıyor.

Davalı olarak  açtığım davayı UYAP tan takip etmek istiyorum ancak davayı açtığım günden beri “dosyanın durumu hakkında bilgi alamıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. 118 70’i arayarak  Adli dava  Sorgulama yapabilirsiniz.

118 70′i arayarak Mahkeme Davası Sorgulama Türkiye genelinde hakkımda açılmış bir dava veya icra takibi var mı Taraf olduğunuz bir dosyada duruşma tarihini,Taraf olduğum bir dosyada en son yapılan işlemi Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri ,Taraf olduğum bir dosyanın ek karar bilgileri,öğrenebilirsiniz.

dava sorgulama, dava dosyası sorgulama